Тренінг "Протидія булінгу в дитячомсу середовищі"
Публічні приниження та образи, висміювання, псування особистих речей або коментарі з погрозами у соціальних мережах - усе це прояви булінгу серед школярів. Дитячий булінг у школі з'являється з різних причин. Учителі, батьки та учні школи мають робити все для того, аби протидіяти булінгу і помічати його найперші прояви.
Класні керівники Присліпської гімназії провели тренінги на тему: " Протидія булінгу в дитячому середовищі". Також ще класний керівник 5 класу , Кітраль Василь Михайлович, провів виховну годину на тему: " Протидія проявів булінгу серед здобувачів освіти". За допомогою вправ, чітко пояснив поняття про булінг, насильство та якими способами можна вирішити конфлікти.
Семець Людмила Василівна, класний керівник 6 класу, провела виховну годину у вигляді круглого столу: " Безпечна школа. Маски булінгу", з метою ознайомити учнів із поняттям "булінг", визначити ознаки жертв цькування, методи профілактики виникнення та подолання проявів булінгу в дитячому колективі .
Гичко Руслана Ярославівна, класний керівник 7 класу, провела виховну годину на тему: " Зупинимо булінг разом", де твердо наголосила, що без насильства, без жорстокості, болі і зла, де народом заспівана пісня містить тільки хороші слова.
Класний керівник 8 класу, Крецул Іван Ігорович, теж провів виховну годину на які використав прекрасні слова Л.Костенко: " Віддай людині крихітку себе, за це душа наповнюється світлом.
Ференц Ганна Богданівна, класний керівник 9 класу, провела тренінг на тему: "СТОП -Булінг". За допомогою даних вправ, керівник ознайомив учнів - "Хто і як відповідатиме за булінг в Україні?" " Типові ознаки булінгу".
Цькування може тривати тиждень, місяць, а то й кілька років. Визначити тривалість булінгу лише спостерігаючи за класом неможливо. Для цього варто поговорити з усіма сторонами цькування ( кривдник, спостерігачі та жертва).